STYLIZACJE NA WIGILIĘ – WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA SWOJEGO WIEKU

Wigilia niebawem, warto pomyśleć, aby w ten szczególny dzień roku wyglądać wyjątkowo. Tego wieczoru nie możemy włożyć cokolwiek.  Odrzuć wszystko co związane jest z dresem, strojem firmowym, czy imprezowym. Postaw na ponadczasową klasykę, dobrze skomponowaną a na pewno nie będzie żadnej wpadki. Dobrze dobrany strój na tą uroczystość, będzie też wyrazem szacunku dla pozostałych. 

Polecamy w tym roku: stonowane kolory, gustowne dodatki. Kreacja na ten wieczór niech będzie wizytowa ale nie bankietowa. Zrezygnuj też z mundurkowego ubioru. Polecamy koktajlowe sukienki, są zawsze odświętnie i wyglądają kobieco. Jeśli wolisz strój łączony to wybierz fasony spódnic o prostych krojach, do niej dobierz bluzkę o ciekawych dodatkach z materiału koszulowego, satyny czy jedwabiu. Jeśli zdecydujesz się na spodnie, to niech będą o prostym kroju, ale eleganckie. Możliwości na ten wieczór jest bardzo dużo, wszystko zależy od Twojego stylu, ale niech będzie to kreacja szykowna i kobieca.

Jeśli nawet do ostatniej chwili pochłoną Ciebie przygotowania wigilijne, to warto abyś wygospodarowała kilka minut aby się przebrać i zrobić delikatny makijaż. Wystarczy, że założysz sukienkę lekko dopasowaną o prostym kroju,  np. małą czarną i  dobierzesz do niej: pasek, wepniesz broszkę, czy na szyi sznur pereł, i zarzucisz na siebie sweterek w jaśniejszej kolorystyce.

Podpowiadamy jak dobrze wyglądać w każdym wieku. Przygotowaliśmy dla was cztery stylizacje dla przedziału wiekowego: 20+, 30+, 40+, 50+.

 

WIGILIA 20+

 

WIGILIA 30+

 

 

WIGILIA 40+

 

WIGILIA 50+

 

Źródło: Ellmode.pl

Opracowała: Elżbieta Chrzanowska

Foto: Mat. prasowe

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o