Melissa McCarthy – kobiece kształty, które są poniekąd jej znakiem rozpoznawczym.

Jedna z najbardziej pogodnych i zabawnych amerykańskich aktorek. Laureatka wielu nagród. Niezwykle kobieca i urokliwa gwiazda size plus jest przykładem kobiety, której pełne kształty stały się atutem, a nie przeszkodą w odniesieniu sukcesu. Jej niesamowite, odrobinę kąśliwe i sarkastyczne poczucie humoru rozbawia tłumy i nie pozostawia nikogo obojętnym.

 

Największą rozpoznawalność i popularność zdobyła dzięki roli Sookie w serialu „Kochane kłopoty”(2000r), następnie roli Dena’y w komediowym sitcomie „Kim jest Samanta?”(2007r), jednej z głównych ról w serialu „Mike i Molly”(2010r) oraz roli Megan w filmie „Druhny”(2011r).

 

Swoich sił próbowała także z drugiej strony kamery przy produkcji filmu krótkometrażowego „Polk Valley”, w którym to odpowiedzialna była za scenariusz i reżyserię. Była również odtwórczynią roli głównej.

 

Melissa nie pochodzi z artystycznej rodziny, swoje dzieciństwo spędziła na farmie. Urodziła się 26 sierpnia 1970 (43 lata) w miasteczku Plainfield w stanie Illinois Stanów Zjednoczonych.

Jej komediowa dusza pomagała jej w trudnych życiowych momentach obracając wszystkie negatywne myśli w żart.

cw-network-melissa-mccarthy-772882960

 

Swoją karierę rozpoczęła od występów komediowych z gatunku stand up w lokalach w Nowym Yorku, ale zadbała również o rozwój umiejętności aktorskich uczęszczając do słynnego The Actors Studio co zapoczątkowało jej karierę aktorską na deskach lokalnych teatrów.

 

melissa-mccarthy-wallpaper-normal-movies-963380603

 

Pod koniec lat 90. przeniosła się do Los Angeles, gdzie jej humor i talent odnalazł szersze grono odbiorców w licznych produkcjach komediowych.

Nie zapominając o komediowych korzeniach równolegle z rozwojem kariery aktorskiej Melissa występowała w prawie każdy weekend w światowej sławy „The Groundlings Main Company” rozbawiając publiczność improwizowanymi występami przez prawi 10 lat.

 

Prywatnie Melissa jest od 2005 roku szczęśliwą żoną Bena Falcone i spełnioną matką dwóch córek, Vivien (ur 05.05.2007r) i Geogette (ur 22.03.2010r).

 

Melissa McCarthy and Ben Falcone-LAG-002921

 

U większości z nas ona sama, jak i kreowane przez nią postacie wywołują uśmiech na twarzy.

Ciepły i pogodny wizerunek, jak i rewelacyjne poczucie humory zdobywa sympatię fanów zwłaszcza wśród kobiet na całym świecie. Ale oprócz artystycznego dorobku jest ona przede wszystkim przykładem szczęśliwej kobiety sukcesu, spełnionej, zadowolonej z życia i w pełni akceptującej swoje kobiece kształty, które są poniekąd jej znakiem rozpoznawczym.

 

identitytheftmccarthy-gilmore-girls-9935069

 

Źródło: Ellmode.pl
Tekst: Marta Orłowska
Foto: Materiały pras.

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o