„Happy” Pharrella Williamsa po krakowsku

Nie da się ukryć,  że lubimy ponarzekać, a nie umiemy się cieszyć z małych rzeczy.  Tymczasem krakowianie pokazali nam,  że nie jest tak z nami tak źle.

„Happy” Pharrella Williamsa z pewnością możemy zaliczyć do najpopularniejszych klipów minionego roku. Słuchając tego utworu nogi same się rwą do tańca. I nic dziwnego, że krakowianie postanowili pokazać „Kraków is also happy”. Inicjatorami akcji są Pawła Libera i Joanny Rytter.  Do pozytywnej akcji udało się zachęcić także krakowskich księży. Możemy zobaczyć roztańczonych uśmiechniętych ludzi na Plantach, pod Wawelem czy na kładce Bernatka.

Pharrell Williams doceniając akcję Krakowian, udostępnił teledysk na swoim profilu na Facebooku, dodając: „Witam polskich fanów! Szczególne brawa dla fanów z Krakowa, którzy stworzyli swoją wersję do teledysku Happy”.

Trzeba przyznać, że dla miasta jest to dobra reklama. „Kraków is also happy” ma już ponad 300 tys. wyświetleń na YouTube.  Kraków pokazał się jako kreatywne i tryskające energią miasto. Pozytywna energia zaraża, inne miasta tez już szykują się do  inicjatywy ” Happy”.

Zobaczcie sami „Kraków is also happy”

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar