Gorący trend wiosna lato – żółty i jego odcienie

Żółty i jego odcienie, to jeden z najgorętszych trendów tej wiosny i nadchodzącego lata. Możecie śmiało zdecydować się na yellow look albo łączyć go z innymi, kontrastującymi kolorami.

Modne są wszystkie odcienie tej barwy: kanarkowy, musztardowy, jajeczny, miodowy i cytrusowy. Dobranie zarówno ubrania, jak i oraz dodatków w żółci to nie przesada, a gorący trend, który nie tylko odświeży twoją szafę, ale doda pozytywnej energii.

W tym kolorze przede wszystkim będziecie kojarzone bardzo ciepło, w końcu to kolor słońca. Jego moc energetyczna podziała na otoczenie niczym wykrzyknik, zobaczycie,  wiele pozytywnych spojrzeń. Pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni odcień do swojej urody. Panie o chłodnym typie urody postawcie na kolory bardziej delikatne, rozmyte, pastelowe odcienie żółci. Natomiast, jeśli jesteś przedstawicielką ciepłego typu urody wybieraj spośród kolorów o nasyconej barwie żółci.

Co zrobić, gdy masz parę kilogramów za dużo i nie chcesz rzucać się w oczy, a lubisz podążać za modą? Postaw na jeden element. Niech to będą, np. buty lub apaszka. Dobrze będziesz wyglądać, gdy żółć będzie odgrywała drugoplanową rolę, np. żółty top i na wierzch marynarka.

Z czym najlepiej łączyć żółcie? Jeżeli chcesz złagodzić strój, noś z klasyczna bielą, czernią lub granatem. Jeżeli nie boisz się trendów i jesteś energetyczną bombą zakładaj z zielenią, pomarańcze, fioletem. Nie bójcie się jednak tego koloru użyć, możecie być naprawdę zaskoczone tym, co żółć jest w stanie zdziałać!

11

 

Źródło: Ellmode

Foto: mat. prasowe

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o