Eugen Klein zdobywa serca polskich kobiet plus size

Eugen Klein to ciesząca się międzynarodowym uznaniem niemiecka marka odzieżowa, obecna od 2012 roku także na polskim rynku. Z końcem maja, na ulicy Krochmalnej 2 w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie nowego sklepu marki Eugen Klein. Imprezę tą zaszczycił swoją obecnością sam twórca marki. Nad całością wydarzenia czuwała pani Dorota Kauke – wyłączny dystrybutor marki na Polskę i Skandynawię. Gośćmi imprezy były takie sławy jak Maria Czubaszek, Urszula Dudziak.

 

22

 

 

1712

 

 

Najmocniejszym punktem imprezy był pokaz mody, który zachwycił zebranych gości. Oprócz standardowych modelek, na wybiegu pojawiły się modelki plus size. Nie jest tajemnicą, że to właśnie z nimi utożsamiamy się my – kobiety.

 

15

 

Eugen Klein, proponuje obszerną kolekcję ponad 600 sztuk modeli na każdy sezon: kostiumy, garnitury, garsonki, bluzki, topy, spódnice, spodnie, kurtki i płaszcze, w wersji codziennej, biznesowej, sportowej i popołudniowej, a wszystko to w kilku programach kolorystycznych. Wyjątkowo dobrane tkaniny, dzianiny i dżerseje pozwalają na tworzenie różnych kombinacji i zestawów. Tak szeroki wachlarz możliwości zadowoli każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę.Ubrania dostępne są w rozmiarach od 36 do 56.

 

26

 

Markę Eugen Klein wyróżnia wysoka jakość wykonania ubrań, które zapewniają wygodę i komfort. Są to materiały naturalne: egipska bawełna, wełna merynosów, jedwab, czy też kaszmir i produkowane wyłącznie na terenie Europy. Marka została nagrodzona  certyfikatami  potwierdzające najwyższą jakość ubrań i metod produkcji.

 

31 7

 

Modelki : Agnieszka Kownacka , Olga Prandota – Prandecka / Maxilook

www.eugenklein.pl

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o