Dorota Wellman „Ja nie mogę być modelką?!”

Na półkach w księgarniach pojawiła się książka Doroty Wellman „Ja nie mogę być modelką?!”. Dziennikarka twierdzi, że książka powstała z przekory. Dorota Wellman uważa, że kobiecości nie powinno się liczyć na kilogramy. Chce przekonać wszystkie Polki, że niezależnie od figury każda kobieta może wyglądać i czuć się elegancko, modnie i seksownie.

W jednej z swoich wypowiedzi Dorota Wellman mówi: ‚Książką chciałam tylko zwrócić uwagę na kwestię otwartości na zmiany, pokazać, że nie trzeba mieć idealnej sylwetki, żeby wyglądać dobrze. Nie chcę mówić Polkom, co jest dobre i co się nosi, od tego są specjaliści.”

Książka jest przejrzysta, miła i prosta. Zawiera ponad dwadzieścia stylizacji, które mogą posłużyć jako gotowe podpowiedzi w przygotowaniu własnej stylizacji. Są to na ogół proste zestawy ubrań, których elementy można łączyć ze sobą na wiele sposobów i wykorzystywać na różne okazje.

W książce „Ja nie mogę być modelką?!” znalazły się także przemyślenia autorki związane z relacjami międzyludzkimi i stylem życia. Dorota Wellman twierdzi, że książka dotyczy wszystkich etapów życia kobiety i funkcji, jakie pełni w społeczeństwie.

Będzie świetnym poradnikiem, dla  każdej kobiety niezależnie od wieku, rozmiaru ubrania czy zasobności portfela, szukającej własnego stylu. Książka powinna znaleźć się na półce kobiet, które nie wierzą w siebie, jak również  może stać się doskonałym prezentem.
b89d9894cd3acab1f100230daac1bd4501e10cd5

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o