DLA KOGO KOBALT

Ten intensywny pełen głębi kolor, należny do rodziny niebieskiego koloru o chłodnym odcieniu.  Kobalt pasuje do większości urody Polek, ale nie u każdej będzie tak samo wyglądał. 

Najlepiej kolor prezentuje się u Pań o karnacji zimowej bądź letniej. Swobodnie możecie sobie pozwolić na noszenie go przy twarzy. Kobiety o typie urody wiosna i jesień, będą wyglądały mniej korzystnie, ich twarz będzie wyglądać na „zagubioną” – kolor cery się zmiesza. Panie wiosna i jesień noście ten kolor daleko od twarzy, w dodatkach, spodniach czy spódnicach.

Warto pamiętać, że ten kolor lubi występować solo, ale oprócz tego bardzo dobrze reprezentuje się z takimi kolorami jak: bielą, czernią, amarantem, butelkową zielenią, pomarańczem, fuksją, malinową czerwienią, beżem,  turkusem, szarością, z złotem, oraz srebrem. Dzięki temu, że kobalt pasuje z większością kolorów, wystarczy mieć kilka dodatków aby móc skomponować z garderobą.

PAMIĘTAJ:

– jeżeli jeden kolor ma odcień zimny, to połącz go z kolorem o odcieniu ciepłym.

– kobalt lubi dominować wśród rodziny niebieskich, dlatego nie wypada robić mu konkurencji zakładając wiele odcieni niebieskiego na raz.

 

 

 

 

 

Źródło: Ellmode.pl

Foto: Mat. prasowe

 

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar