POZNAJ BODY SCRUB OD Champs de Prowence

Body Scrub  od Champs de Prowence jest idealną propozycją na zimowe wieczory. Oparty na recepturze bazującej na naturalnych składnikach, to doskonałość pod każdym względem.

Dzięki zawartości wosku pszczelego i naturalnych olei nie tylko rewelacyjnie ściera, ale również jego oleista konsystencja sprawia, że po zabiegu skóra zamiast podrażnienia jest pokryta delikatnym oleistym filmem i jedwabnie gładka. A bogactwo witamkiny E zapobiega uwalnianiu sie wolnych rodników, dzieki czemu nasza skóra się nie starzeje.

Peeling jest bardzo gesty i wydajny. Ścierne drobinki nie rozpuszczają się od razu w wodzie i porcja jednej łyżki stołowej można wypeelingować całe ciało. Połączenie mandarynki z jaśminem to zapach który wprowadzi Ciebie w atmosferę spokoju i pozytywnego nastroju. Zapach wręcz nie przyzwoicie trwały, robiąc peeling na wieczór na pewno budząc się będziesz czuła jego zapach. 

Zwartość podkreśla ceramiczne słoiczek, który również może być doskonałym pomysłem na prezent. Z serii tej znajdziecie również m.in.: sole do kapieli, masłała do ciała, zele pod prysznic. 

 P

Źródło: Ellmode.pl Foto:  Ellmode.pl

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar