9 POWODÓW, KTÓRE MÓWIĄ, ŻE PRZYTYŁAŚ

Nie oszukujmy się, każdej z nas potrafi przybyć tu i ówdzie i bez względu na to czy nosi rozmiar 38 czy też 48, wystarczy chwila zapomnienia i mamy rozmiar większy. Często robimy sobie wymówki, okłamując samą siebie. Ale przychodzi taki moment, że mówimy stop i robimy rachunek sumienia

       1. Oversaize jest teraz bardzo modne.

Coraz częściej zakładasz luźne a wręcz namiotowe bluzki, swetry, koszule. Ale czy Ty na pewno podążasz za trendami mody? Czy po prostu chcesz ukryć boczki, odstającą pupę …

 

    2.Twoim ulubionym kolorem stała się czerń

Otwierasz szafę a tam czarno. Od stup do głów zakładasz czerń i od poniedziałku do poniedziałku w niej chodzisz jak byś była w żałobie. Tłumacząc się że jest to, przecież najmodniejszy kolor tego sezonu. A na dodatek wyszczupla, ale czy faktycznie tak jest?

 

     3. Spodnie wymieniłaś na legginsy z szwami

Ulubione spodnie poszły w odstawkę, gdy odpadł guzik. Tłumacząc się, pewnie z starości. Ileż można w nich chodzić? Zastąpiłaś je wygodnymi legginsami gdzie nie uwierają a na dodatek szwy wydłużają nogi.

 

     4. Omijasz sklepy szerokim łukiem

Do nie dawna zakupy były dla Ciebie przyjemnością. Lubiłaś się nagradzać po ciężkim tygodniu pracy fajnym nowym ciuchem, ładnie wyglądać.  A teraz ? Po co mam chodzić na zakupy, wkurzać na siebie i złościć jak i tak nie zmieszczę się w rozmiar który nosiłam jeszcze 2 miesiące temu, albo nie będzie rozmiaru …

 

     5. Na spotkaniach z znajomymi/rodziną nie odmawiasz sobie jedzenia

Inni śmiało się częstują to dlaczego ja mam wiecznie sobie odmawiać jedzenie. Kuzynka konsumuje już drugi kawałek ciasta i ma świetną figurę. To nic, że wczoraj było ciastko z przyjaciółką, a tydzień temu imieniny babci, … W miarę jedzenia apetyt rośnie.

 

      6. Jestem tak samotna, od kiedy rozstałam się z chłopakiem

Najgorsze są wieczory kiedy wracam po racy, otwieram mieszkanie , a tu pustka. Nie mam do kogo buzi otworzyć, więc co, otwieram lodówkę. No tak lodówka jest teraz nowym przyjacielem. Ale czy z sobą potrafisz się zaprzyjaźnić?

 

     7. Waga nie jest ostatnio twoją dobrą przyjaciółką

Schowałaś ją do szafy? Czy baterie się rozładowały i nie masz ciągle czasu kupić nowych. Z reszto wagi przekłamują. Kiedyś się zwarzyłam u siebie przed wyjściem do znajomej. Ważyłam 78 a u niej 81,. lepiej się nie dołować …

 

        8. Długie wieczory, poruszał by się trochę

Moje nowe postanowienie, będę chodzić codziennie na siłownie albo na taniec a i nauczę się pływać, albo na wszystko!!! Wieczory są teraz takie długie, ale jak wracam z pracy to już jestem tak padnięta, że palcem nawet nie chce mi się ruszyć.

 

       9. Od jutra dieta!

Tylko od którego jutra? A może o d poniedziałku. Dieta oczywiście do odwołania, tylko wcześniej muszę wyjeść zapasy z lodówki bo szkoda aby się zmarnowały. Aaa i koniecznie ostatni ale to ostatni mój batonik Kinder bueno zjem.

Ile punktów zabrałaś dla siebie?

 

background-2554_1280

[i]

Źródło: Ellmode.pl

Tekst: Elżbieta Chrzanowska

Foto:  pixabay.com

ellmode

Add your Biographical Info and they will appear here.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "9 POWODÓW, KTÓRE MÓWIĄ, ŻE PRZYTYŁAŚ"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marzena
Gość

Ja bym jeszcze dodała kilka…